Serwis ten wykorzystuje pliki cookies w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie. Pliki będą umieszczane na Państwa urządzeniu. W każdy momencie mogą Państwo zmienić ustawienia Państwa przeglądarki. Korzystanie z niniejszej witryny oznacza akceptację postanowień zawartych w Polityce prywatności
   ZAMKNIJ

Balik z okazji dnia dyni oraz 6 urodziny naszego przedszkola LOGICUS.

30 listopada 2020 autor: Ogólnopolski Operator Oświaty

Ekolodzy świętowali podwójnie. Balik z okazji dnia dyni oraz 6 urodziny naszego przedszkola LOGICUS. Dzieci przebrały się w przepiękne, kolorowe stroje. Były tańce, konkursy, zabawy z balonami i nie tylko. Przygotowane przez Radę rodziców cukierki, Pan Gawron przygotował dla nas przepyszna galaretkę na 2 śniadanie w sam raz po tanecznym szaleństwie ☺️ Dzieci dziękują wszystkim którzy, przyczynili się do tego ze ten dzień był pełen uśmiechu i słodkości.

ZAPRASZAMY DO GALERII – KLIKNIJ