Serwis ten wykorzystuje pliki cookies w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie. Pliki będą umieszczane na Państwa urządzeniu. W każdy momencie mogą Państwo zmienić ustawienia Państwa przeglądarki. Korzystanie z niniejszej witryny oznacza akceptację postanowień zawartych w Polityce prywatności
   ZAMKNIJ

O przedszkolu

W roku szkolnym 2020/2021 w Przedszkolu Logicus będzie realizowany  roczny plan pracy przedszkola :
Jestem „ Podróżnikiem i Badaczem „
Projekt –  elementy Planu Daltońskiego, metody projektu, zajęcia w naszym laboratorium .

–       Jesteśmy placówką publiczną, z płatnościami – 1 zł za godzinę.
–       Godziny otwarcia: 6.30-17.30.
–       Oferujemy cztery posiłki dla dzieci zapewniająca zbilansowaną dietę oraz posiłki przystosowane dla dzieci w wieku przedszkolnym.
–       Posiadamy przestronne i słoneczne sale, z bogatym wyposażeniem i dziecięce laboratorium.
–       Obok budynku znajduje się duży plac zabaw oraz gazony z kwiatami.
–       Oferujemy bezpłatną realizację podstawy programowej, a także zajęcia dodatkowe bezpłatne: rytmika, j. angielski.
–       W przedszkolu jest zamontowany elektroniczny system dostępu drzwi są otwierane indywidualną kartą magnetyczną zamontowany jest także monitoring  wizyjny oraz klimatyzacja w salach dydaktycznych i ciągach komunikacyjnych.
–       Oferujemy bezpłatna opiekę specjalistów psychologa i logopedy.

W naszym przedszkolu funkcjonuje kuchnia prowadzona przez firmę Restaurację Pod Gruszą . Jest to zespół wykwalifikowanych kucharzy, który we współpracy z dietetykiem, tworzy dla naszych dzieci nowoczesną, smaczną i zdrową kuchnię